Usługi dezynsekcji z jakich mogą korzystać przedsiębiorcy

Przynosząca dobre rezultaty dezynsekcja realizowana w BIOS polega na tym, że usuwane są owady latające oraz biegające. Ich obecność w pomieszczeniach może być związana z ryzykiem rozpowszechniania chorób pośród ludzi oraz zwierząt. Może też zaistnieć ryzyko zakażenia żywności. I to właśnie wtedy dezynsekcja jest obowiązkowa. Na przykład, w przemyśle spożywczym czynność taka jest regulowana przez rozporządzenia Ministra Zdrowia. BIOS stosuje metody, dopasowując je wprost do wybranych okoliczności. Techniki mechaniczne to zasadzki wyłapujące owady. Metody fizyczne to ozonowanie oraz techniki z zastosowaniem pary.

Stosowane są także techniki chemiczne, czyli preparaty owadobójcze. Metody biologiczne stosowane są do innych owadów, utrudniających życie oraz pracę lub niebezpiecznych dla kondycji zdrowotnej. Są to: pluskwy, szerszenie, muchy, osy, pchły, karaluchy oraz omacnice. Po przeprowadzonej procedurze klient dostaje gwarancję, zatwierdzoną certyfikatami. Najczęściej wykonywana jest dezynsekcja pluskiew, przy zastosowaniu innowacyjnego osprzętu, co przynosi gwarancję, że usługa będzie zrobiona bardzo dobrze.

Na dezynsekcję wykonaną przez firmę BIOS zdecydowane są: zakłady produkcji w branży spożywczej, zakłady przemysłowe, zakłady komunalne, spółdzielnie mieszkaniowe, szkoły, przedszkola, placówki oświatowe, zakłady gastronomiczne, zakłady żywienia zbiorowego, zakłady przetwórstwa rolno – spożywczego, fermy drobiu, magazyny zbożowe, placówki służby zdrowia, punkty sprzedaży, hurtownie, hotele i pensjonaty, piekarnie i cukiernie oraz obiekty publiczne. Inne dostępne usługi to dezynsekcja, jakie także zrealizowane są na bardzo dobrym poziomie. Każda dezynsekcja jest wykonana zgodnie z przepisami prawa i na bazie ustaleń, jakie są zaprezentowane zleceniodawcom wcześniej. Zleceniodawcy świetnie wiedzą, w jakim momencie będą mogli wrócić do domu albo do pracy w biurze i nie boją się, że w grafiku cokolwiek ulegnie zmianie.