Nowatorskie podejście do kreowania projektów wnętrz

Nowatorskie podejście do kreowania projektów wnętrz to domena studia ZEN. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów prywatnych, czy dla klientów biznesowych. Realizowanie usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udziela pomocy w doborze elementów umeblowania oraz całego wyposażenia.

W przypadku niewielkich powierzchni specjaliści zatroszczą się o to, aby utrzymana była przestronność. Z kolei jeśli pomieszczenia są większe, dba się o zachowanie kompletnej aranżacji pod względem wyposażenia i koloru. Z uwagi na to, że realizacja zlecenia jest wszechstronna i odbywa się etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawnie. Team architektów specjalizuje się w aranżacjach modernistycznych, loftowych, skandynawskich, glamour, ale też klasycznych.

Kiedy zaś zleceniodawca chciałby uzyskać projekt niebanalny, to eksperci nie boją się proponować wizualizacji z dowolnych nurtów architektury. Profesjonalizm, kreatywność, elastyczność w działaniu oraz niebanalne rozwiązania to wyznaczniki, jakimi sugerują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy sprawdzić portfolio ZEN, by przekonać się o tym. Poza projektantami wnętrz nad standardową pracą będą czuwać również specjaliści zajmujący się obsługą realizacji inwestycji. Znajomość rynku oraz reguł designu powoduje, że cały zespół realizuje własne obowiązki solidnie.

Studio współpracuje z firmą KAMAR, w zakresie wykonania mebli na wymiar. To spełnia wymagania zleceniodawców. Meble są wykonane tak samo dla klientów prywatnych, jak i dla różnych instytucji. Wszystko wykonane jest solidnie i zgodnie ze wstępnymi uzgodnieniami. Wykonywane mogą być: meble kuchenne, szafy i garderoby, meble do łazienki, regały i biblioteki, meble do biura a także różne zabudowy meblowe. Klienci mogą oczekiwać na dowóz i zamontowanie zamówionych mebli. To sprawia, że są zadowoleni ze świadczeń.