Apartament idealny dla osób, które chciałyby odpocząć od wakacyjnego zgiełku

Mechelinki to apartament przeznaczony dla osób, które chciałyby odpoczywać od wakacyjnego zgiełku. Nastrojowe oraz w pełni wyposażone mieszkanie spełnia wymagania dużej liczby osób. Każdy z gości może w tym miejscu przyszykować dla siebie posiłek, pić kawę, zobaczyć film lub przygotować przyjemną kąpiel. Komfortowe łóżka pozwalają odpocząć po całym dniu zwiedzania.

I kiedy ktoś chce w tym miejscu przyjechać w podróż służbową to również ma taką możliwość. Może w tym miejscu spokojnie wypełniać obowiązki zawodowe, a wieczorami spacerować po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w niecałe 4 minuty. Udostępnione udogodnienia oraz nowoczesne wyposażenie spowodują, że czas w takim mieszkaniu goście będą wspominać bardzo dobrze. Można będzie bardzo dobrze odpoczywać nad polskim morzem. Mechelinki to mała miejscowość zlokalizowana w pobliżu Rewy i Gdyni.

Z tego powodu to świetna alternatywa dla osób, które nie lubią spędzić urlopu w dużych kurortach. Stylowo urządzone mieszkanie okaże się perfekcyjną alternatywą dla większego obiektu hotelowego. Wszechstronnie wyposażone mieszkanie da szansę komukolwiek wypoczywać tak jak lubi najbardziej: w apartamencie można będzie spędzać mniej lub więcej czasu, w zależności od preferowanego stylu odpoczywania.

Jeżeli zaś pogoda nie będzie sprzyjająca, to można spędzić czas na dużym tarasie. Żeby zarezerwować pobyt, należy skontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy wynajmującej apartament to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ prosperującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Założyciel firmy posiada jeszcze apartament w Gdyni, zarządzany na tak samo wysokim poziomie.

Z tego powodu warto mu zaufać i decydować się na pobyt w ekskluzywnym i spokojnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczono dla 8 osób. Metraż mieszkania to 108 metrów kwadratowych.